КАВАДИОН 0,2 ЛИТРИ

премиум ракија 0,2 литри

260.00 ден

*Бесплатна достава за нарачки над 2,000.00 ден.

Опис

Премиум ракија произведена по најсовремена технологија со контролирана ферментација на вино без конзерванси и посебна умешност при дестилација. Зреена во француски дабови буриња во период од 24 месеци. Содржи 40% алкохол, се карактеризира со златна боја со килибарна нијанса и уникатна арома на ванила и портокал.

0
    0
    Нарачка
    Вашата кошничка е празна